minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Seleksionuesi i Greqisë vlerëson Kosovën

0

Seleksionuesi i i Greqisë, John van’t Schip, ka vlerësuar Kosovën pas barazimit 1:1 në “Fadil Vokrri”.

Trajneri holandez ka thënë se Kosova ka ekip të mirë dhe të fortë.

“Të jemi realist. Nuk kemi arritur rezultatin që kemi kërkuar. Kemi luajtur me kundërshtar të vështirë. Të gjithë lojtarët kanë bërë atë që është dashur të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova