minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Tuchel e vlerëson të vështirë fitoren e Chelseat

0

Chelsea e ka nisur me fitore minimale mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve. Chelsea të martën mbrëma fitoi 1:0 ndaj Zenit St. Petersburgut. Golin e shënoi Romelu Lukaku.

“Ne kemi pritur ndeshje të vështirë, pasi është gara elitare e Evropës dhe kishim përballë kampionin e Rusisë. Është dashur të jemi në nivelin më të lartë. Jam i lumtur pasi është dashur…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova