minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Atletico, favorit për Dybalan

0

Atletico Madridi po konsiderohet favorit për transferimin e Paulo Dybalas, ka shkruar të martën gazetari italian Gianluca Di Marzio.

Sipas tij, Atletico ka parakaluar Interin dhe Romën, skuadra që po ashtu janë në garë për sulmuesin argjentinas.

Dybala në fund të këtij muaji do të mbetet lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata me Juventusin.

Bëhet e ditur se Atletico i ka ofruar kushte më të mira Dybalas…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova