minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Ballkani në epërsi pas pjesës së parë

0

Ballkani e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Llapit në avantazh prej 1:0.

Deri më tani, vendimtar ishte goli i Ermal Krasniqit në minutën e 13-të pas një pasimi maestral nga Edvin Kuq.

Në ndeshjen tjetër mes Malishevës dhe Feronikelit, rezultati është i barabartë 0:0.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova