minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme ssl web hosting struga Ekspres Bota

Kloppi ka vetëm humbje në stadiumin “Maradona”

0

Trajneri i Liverpoolit, Juergen Klopp i ka humbur të gjitha ndeshjet në stadiumin e Napolit, “Diego Armando Maradona”.

Ai kishte humbur 2:1 me Dortmundin nga Napoli, ndërsa i ka edhe tri humbje tjera me Liverpoolin. 1:0 dhe 2:0 ishin rezultatet e dy ndeshjeve të para, ndërsa të mërkurën Liverpooli pësoi katër gola për humbjen e thellë (4:1).

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova