minibus hire leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm lajme online mortgage broker ssl web hosting online university Bota

E bujshme/ Nuk ka luajtur kurrë me Nigerinë, Patrick Eze i Kukësit do të vijë te Kombëtarja Shqiptare

0

Menjëherë pas ndeshjes lojtari nigerian ka zhvilluar intervistën për “Sport Magazine” që transmetohet në “Ora Neës”. Eze ka thënë se nuk i pëlqen trafiku i Tiranës dhe se shikon larg për të ardhmen e tij, që të ketë mundësinë për të luajtur në kampionatet e njohura në Europë.

Kur është pyetur nga gazetari Sulçe në lidhje me Kombëtaren, Eze u shpreh se nuk ka përfaqësuar kurrë Nigerinë, por do ta pranonte ftesën e Shqipërisë nëse do t’i vinte ftesa.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 StrugaLajme.com | Privacy policy

Struga Lajme | Lajmet nga Kosova | online university